Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Добре дошли в Хогуортс. Годината тук още не е започнала, но ние ви чакаме с отворени ръце да се потопите в магията с нас!
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Добре дошли в Хогуортс. Годината тук още не е започнала, но ние ви чакаме с отворени ръце да се потопите в магията с нас!
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Кристофър О'Браян
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Zackary Chest
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Мануелла Блек Лестрандж
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Анабел .
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Or.
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
esselyanakamner
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Оливър Ванденбург
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Виктория Рейнхарт
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Dawn Bennett
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Адам Конант
 Вагон №3  Vote_lcap Вагон №3  Voting_bar Вагон №3  Vote_rcap 
Latest topics
» Harry Potter stuffs
 Вагон №3  Icon_minitimeСря Юли 04, 2012 7:48 am by Or.

» Коя книга четете в момента.
 Вагон №3  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 6:53 pm by Мануелла Блек Лестрандж

» Похвалете се!
 Вагон №3  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:43 pm by Or.

» Филмът в който...
 Вагон №3  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:24 pm by Or.

» Каква музика слушате?
 Вагон №3  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:14 pm by Or.

»  •Плейлист•
 Вагон №3  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:01 pm by Or.

» Soundtrack of my life
 Вагон №3  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 6:28 pm by Ryuzaki Lawliet

» Да броим до 1500
 Вагон №3  Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 7:20 pm by Ryuzaki Lawliet

» Съобщенията
 Вагон №3  Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 4:39 pm by Мануелла Блек Лестрандж

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 28 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 28 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 88, на Пет Окт 04, 2024 9:43 am

 

  Вагон №3

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Преподавател по
Преподавател по
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 74
Join date : 05.01.2012
Age : 28

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:37 pm

СВОБОДНО РП!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-rpg.darkbb.com
Диана Блуривър
1 курс
1 курс
Диана Блуривър


Брой мнения : 8
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue0/0 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (0/0)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 9:52 pm

След пазаруването из магазинчетата на "Диагон-али" ,което между другото ,не се оказа толкова изморително ,беше време да се качваме на влака за "Хогуортс".Нямах представа колко ще продължи пътуването,но се надявах да не пристигнем чак толкова бързо...исках да си почина и да се настроя за предстоящата учебна година.Леко се притеснявах,когато напуснах родителите си...е добре де,не ги напуснах,но се разделихме за сега.
Качих се в 3-тия вагон ,поне той бе напълно празен.Не обичах да пътувам с непознати,но ето че спокойствието ми не трая дълго.Тъкмо бях оставила покупките до себе си,а котката ми Сноубол се бе качила в скута ми,когато вратите на купето се отвориха.
-Извинявай ,може ли да седна тук?- попита задъхано момче,беше ми много познато,но не можех да се сетя от къде,дали не беше от моя град..или пък го бях видяла по улиците.
-Да,може - отговорих ,като не спирах да мисля по дадения въпрос. - И ти ли си първи курс?- попитах го,за да започна тема на разговор.
Върнете се в началото Go down
Браян Нортман
1 курс
1 курс
Браян Нортман


Брой мнения : 7
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue9/50 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (9/50)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:23 pm

След обиколката на "Диагон-али" ,с пръчка в ръка и още няколко допълнителни материали,аз и родителите ми тръгнахме към перона,в търсене на "Перон 9¾" За наша изненада,такъв перон нямаше ... Имаше "Перон 9" и "Перон 10" ,а между тях една огромна стена.Покрай нас профуча едно семейство,което изглеждаха също като нас.Имам предвид,детето им имаше сова в кафез,пръчка стърчаща нелепо през чантата и някакви други джунджурии.Семейството остави сина си,който се засили и връхлетя през стената.За секунда помислих,че е луд,но след това момчето просто изчезна,явно това беше пътя за "Перон 9¾"
Сбогувах се с нашите,оставяйки майка със сълзи на очи,а баща ми,горд с мен.Затичах се към стената и след секунди се озовах на чисто нов перон.Навсякъде имаше ученици,които се качваха по пероните и аз да не остана по - назад,тръгнах към първият вагон,който видях.В него нямаше почти никого.Не обичах да общувам с много хора,но исках,да създам някакви приятелства,за да може да не съм сам в това училище.Отворих вратата на едно от купетата,в което седеше едно момиче,което изглеждаше доста познато.
- Извинявай,може ли да седна тук? - момичето кимна с глава и аз влязох.Оставих нещата си до мен и се облегнах спокойно.
След няколко минутно мълчание,момичето заговори:
- И ти ли си първи курс?
- Ами да,всъщност,дори не знам къде отивам.В моето семейство не е имало друг човек,който да бъде магьосник и за всички ни е голяма изненада,а за мен пък голямо предизвикателство.
Върнете се в началото Go down
Диана Блуривър
1 курс
1 курс
Диана Блуривър


Брой мнения : 8
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue0/0 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (0/0)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:43 pm

- Ами да,всъщност,дори не знам къде отивам.В моето семейство не е имало друг човек,който да бъде магьосник и за всички ни е голяма изненада,а за мен пък голямо предизвикателство. - отговори момчето,седящо срещу мен,като леко се усмихна,явно се чувстваше горд със себе си.
-Супер,поне ще познавам някого в това училище- лицето ми се изви в положителна гримаса и леко погалих котката ,която спеше в мен.
Двамата замлъкнахме,някак си ни беше неудобно,но не разбирах от какво.Престорих се ,че търся нещо в чантата си,но след 2-3 минути осъзнах,че е глупаво и спрях.
-Извинявай,но от както влезе се чудя от къде те познавам,може би се бъркам,но съм те виждала някъде - засмях се на собствения си мозък..помнех 2 секунди като кокошките.
Върнете се в началото Go down
Браян Нортман
1 курс
1 курс
Браян Нортман


Брой мнения : 7
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue9/50 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (9/50)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:54 pm

-Извинявай,но от както влезе се чудя от къде те познавам,може би се бъркам,но съм те виждала някъде - засмя ся момичето,а аз проговорих.
- Като го спомена,мисля,че и аз те познавам от някъде.Чакай,не беше ли ти момичето,което влезе в "Оливандър" точно,когато аз излизах? А и между другото,казвам се Нортман,Браян Нортман. - подадох ръката си в знак на приятелство.Момичето наистина изглеждаше много симпатично и добро.Бях много щастлив,че преди да отида в училището,имам вече приятел.
Върнете се в началото Go down
Диана Блуривър
1 курс
1 курс
Диана Блуривър


Брой мнения : 8
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue0/0 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (0/0)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 1:09 pm

Когато момчето спомена "Оливандър" се сетих за момчето,което излизаше от магазинчето.Явно беше той.
-Да,сега като го каза от там си ми познат - стиснах ръката му и леко я разтърсих
-Аз съм Диана Блуривър,приятно ми е - усмихнах се - А това е Сноубол ,котката ми - разроших козината му ,а той доволно започна да мърка.
Влака потракваше над железопътната линия в такт.Времето не беше много приятно,но на нас ни беше съвсем удобно в топлото купе.Нямах търпение да пристигнем,преди не се пртеснявах толкова,дори ми беше странно за какво "вълнение" говореха нашите,но ето,че изпитах и него.
-В кой дом би желал да бъдеш? - смених темата,защото усетих,че ще настъпи отново неловкия момент на мълчание.
Върнете се в началото Go down
Браян Нортман
1 курс
1 курс
Браян Нортман


Брой мнения : 7
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue9/50 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (9/50)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 8:35 pm

- Ами,всъщност,не знам ... В писмото пишеше,че има четири дома,но наистина не знам в кой искам да бъда.Предполагам,че ще ми бъде все едно където и да съм.Може би,ако знаех нещо повече за тях,щях да реша. - заприказвах леко изплашено.Явно всички освен мен,знаеха вече в кой дом искат да бъдат,тъй като,докато вървях през купетата само това чувах.
- Ами ти?В кой дом би искала да се паднеш?И всъщност,как така се решава къде да си?! - имах наистина много въпроси,които ме караха да се чувствам глупаво.
Върнете се в началото Go down
Диана Блуривър
1 курс
1 курс
Диана Блуривър


Брой мнения : 8
Join date : 15.01.2012

Информация на героя
Опит:
 Вагон №3  Left_bar_bleue0/0 Вагон №3  Empty_bar_bleue  (0/0)
Ментор:
Роднински връзки:

 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 9:31 pm

Родителите на Браян очевидно не му бяха разказвали за Хогуортс,затова той се чувстваше малко неловко.
-Не се притеснявай и аз не знаех много за училището.Нашите не говореха много за магия... - опитах се да го успокоя
-Ами бих искала в Рейвънклоу,но нямам особени претенции и да се падна в друг.- усмихнах се на Нортман и продължих
- Има една разпределителна шапка,поне до колкото знам,тя определя в кой дом да си...имам предвид... - не можех да обяснявам много добре и постоянно зацепвах - поставят я на главата ти и тя определя в кой от четирита дома си.
Браян ме погледна с недоумение.
-Малко е странно,но така е,както всичко останало в това училище -засмях се леко и отметнах кичура коса от лицето си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Вагон №3  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вагон №3     Вагон №3  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вагон №3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: Перон 9¾-
Идете на:  
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии