Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Добре дошли в Хогуортс. Годината тук още не е започнала, но ние ви чакаме с отворени ръце да се потопите в магията с нас!
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Добре дошли в Хогуортс. Годината тук още не е започнала, но ние ви чакаме с отворени ръце да се потопите в магията с нас!
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Кристофър О'Браян
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Zackary Chest
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Мануелла Блек Лестрандж
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Анабел .
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Or.
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
esselyanakamner
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Оливър Ванденбург
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Виктория Рейнхарт
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Dawn Bennett
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Адам Конант
Каква музика слушате?   Vote_lcapКаква музика слушате?   Voting_barКаква музика слушате?   Vote_rcap 
Latest topics
» Harry Potter stuffs
Каква музика слушате?   Icon_minitimeСря Юли 04, 2012 7:48 am by Or.

» Коя книга четете в момента.
Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 6:53 pm by Мануелла Блек Лестрандж

» Похвалете се!
Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:43 pm by Or.

» Филмът в който...
Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:24 pm by Or.

» Каква музика слушате?
Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:14 pm by Or.

»  •Плейлист•
Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:01 pm by Or.

» Soundtrack of my life
Каква музика слушате?   Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 6:28 pm by Ryuzaki Lawliet

» Да броим до 1500
Каква музика слушате?   Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 7:20 pm by Ryuzaki Lawliet

» Съобщенията
Каква музика слушате?   Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 4:39 pm by Мануелла Блек Лестрандж

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 19 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 19 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 88, на Пет Окт 04, 2024 9:43 am

 

 Каква музика слушате?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Преподавател по
Преподавател по
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 74
Join date : 05.01.2012
Age : 28

Каква музика слушате?   Empty
ПисанеЗаглавие: Каква музика слушате?    Каква музика слушате?   Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 9:02 pm

Споделете каква музика слушате,любими изпълнители и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-rpg.darkbb.com
Савана.
1 курс
1 курс
Савана.


Брой мнения : 10
Join date : 12.01.2012

Каква музика слушате?   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?    Каква музика слушате?   Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 10:47 am

Това,което ми харесва.
Върнете се в началото Go down
esselyanakamner
1 курс
1 курс
esselyanakamner


Брой мнения : 17
Join date : 29.05.2012

Информация на героя
Опит:
Каква музика слушате?   Left_bar_bleue0/0Каква музика слушате?   Empty_bar_bleue  (0/0)
Ментор:
Роднински връзки:

Каква музика слушате?   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?    Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 11:36 am

Много ми е сложно да опиша, но ще изброя изпълнителите, които слушам: Avril Lavigne (предпочитам стария ѝ стил и песни, макар че в най най-последно време също много ме кефи), Jason Mraz, Taylor Swift, Ed Sheeran, Coldplay (макар да знам само няколко песни супер много ме кефят и все се каня да им изслушам и другите песни), One Republic, Simple plan, Tokio Hotel (предпочитам немските версии) ммм а християнската музика, която слушам емии много изпълнителите не ги знам laugh но знам Hillsong, Tobymac, Britt Nicole (в момента слушам почти само нея ;dd) и имаше още една група, чието име знаех, ноо го забравих laugh а когато ми се оправи звука на компютъра смятам да чуя няколко песни на Nirvana, че едно момиче със страхотен вкус за музика ги слуша и си мисля, че и на мен ще ми харесат.. Горе-долу това е laugh
Върнете се в началото Go down
Мануелла Блек Лестрандж
1 курс
1 курс
Мануелла Блек Лестрандж


Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2012
Age : 26
Местожителство : Godriks Hallow

Информация на героя
Опит:
Каква музика слушате?   Left_bar_bleue0/0Каква музика слушате?   Empty_bar_bleue  (0/0)
Ментор:
Роднински връзки:

Каква музика слушате?   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?    Каква музика слушате?   Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 6:44 pm

Предпочитам Готик Метал, Емо-кор, както и алтернативен рок. Любими групо Еванесънс, Уитин Темптейшан както и Токио Хотел. По-бруталните песни като Сарказъм на Гет Скеърд ме кефят много, да има сцени на ужас по-скоро ;д
Върнете се в началото Go down
Or.
Преподавател по
Преподавател по
Or.


Брой мнения : 19
Join date : 11.06.2012

Каква музика слушате?   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?    Каква музика слушате?   Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:14 pm

Амии не знам...слушам наистина много разнообразни стилове.Най-любимите ми групи са Nightwish H.I.M Therion,Nickelback,Aerosmith,Sonata Arctica,Pearl Jam,M.Manson,KoЯn...нещо напоследък започвам да си падам и по Lana Del Rey,Sòley,Birdy такива по спокойно-меланхолични песни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква музика слушате?   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?    Каква музика слушате?   Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каква музика слушате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: Забавления :: Свободна зона-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии